666 551 734 biuro@ollex.pl

Centrum likwidacji szkód

Z OL-LEX nie tylko w łatwy sposób zgłosisz szkodę, ale też uzyskasz dopłatę do odszkodowania w przypadku zaniżania jego wartości przez ubezpieczyciela.

Nagły wypadek? Zadzwoń!

Zgłoszenie
szkody

Brałeś udział w wypadku komunikacyjnym, kolizji czy innym zdarzeniu i poniosłeś szkody na mieniu lub sam ucierpiałeś? Ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania w należnej wysokości, mocno zaniżając oferowaną ci kwotę? Dzięki ofercie naszej firmy możesz łatwo uzyskać całą kwotę, korzystając z pomocy przy dochodzeniu swoich pieniędzy od firmy ubezpieczeniowej w postępowaniu przedsądowym lub sądowym, bądź skorzystać z proponowanego przez nas odkupu roszczeń.

Za sprawą podjętych przez nas działań szybko dostaniesz gotówkę w kwocie oszacowanego przez nas zaniżenia lub uzyskasz wypłatę satysfakcjonującej Cię sumy od ubezpieczyciela. Skorzystaj z okazji i wybierz jedną z dróg, które proponujemy. Niczym nie ryzykujesz, nie ponosisz kosztów, a możesz odzyskać naprawdę duże sumy. Nie pozwól, by firma ubezpieczeniowa zagarnęła pieniądze, które ci się należą.

Kto może skorzystać z oferty pomocy przy likwidacji szkód?

Oferty dochodzenia roszczeń od firmy ubezpieczeniowej lub odkupu roszczenia są skierowane do każdego poszkodowanego w wyniku wypadku, kolizji lub innego zdarzenia komunikacyjnego, które miało miejsce nie dawniej niż 3 lata wcześniej. Co istotne, w sprawie, której dotyczy roszczenie, nie może istnieć ugoda zawarta przez poszkodowanego i zakład ubezpieczeń. W przypadku, gdy nie posiadasz już pełnej dokumentacji zajścia, istnieje możliwość pozyskania tych danych bezpośrednio od ubezpieczyciela, który ma obowiązek przechowywania akt sprawy.

Jak rozpocząć procedurę?

Wystarczy, jeśli skontaktujesz się z naszą firmą. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji i powiemy jakich danych potrzebujemy i jakie dokumentów musisz przedstawić. Pamiętaj, że kontakt z nami nie zobowiązuje jeszcze do podpisania umowy i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Niczym nie ryzykujesz, możesz jedynie zyskać.

Dopłata do odszkodowania

Ubezpieczyciel na 90% zaniżył Twoje odszkodowanie z OC lub AC?

Wypłacimy Ci należną gotówkę w ciągu 7 dni*

To NIC nie kosztuje i NIE jest zobowiązujące. Bezpłatna analiza szkód do 3 lat wstecz! Jeśli więc uczestniczyłeś w ciągu ostatnich 3 lat w kolizji drogowej, wypadku drogowym lub innym zdarzeniu, a Twój pojazd (samochód, motocykl, maszyna rolnicza lub inny) uległ uszkodzeniu albo poniosłeś inne koszty (koszty wynajmu, holowania, uszkodzenia towaru etc.) – zgłoś się do nas, a wypłacimy Ci dodatkowe pieniądze tytułem należnego odszkodowania.

* Termin 7 dni jest liczony od złożenia oferty odkupu, pod warunkiem dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów i podpisania umowy.

Zaniżone wypłaty odszkodowań

Można temu zaradzić! Firmy ubezpieczeniowe coraz częściej odmawiają osobom poszkodowanym w wypadkach, kolizjach i innych zdarzeniach wypłat odszkodowań lub wypłacają kwoty, które są rażąco niskie. Indywidualne odwołania nie zawsze przynoszą pożądany skutek, a samodzielne wstąpienie na drogę sądową wymaga znakomitej znajomości przepisów, umiejętności przygotowywania pism procesowych i zgromadzenia odpowiednich dowodów – np. opinii rzeczoznawców czy wycen poniesionej szkody – które przekonają sąd o słuszności roszczenia.

Korzystanie z pomocy adwokata znacząco podnosi koszt całego przedsięwzięcia. W takiej sytuacji wielu poszkodowanych rezygnuje z dochodzenia swoich praw i nie występuje o należne im pieniądze. Jest jednak sposób, który pozwoli na uzyskanie wypłaty pieniędzy bez podejmowania ryzyka wiążącego się z postępowaniem sądowym oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Każdy poszkodowany, któremu ubezpieczyciel wypłacił zbyt niskie odszkodowanie, może skorzystać z oferty odkupu roszczenia!

Odkup roszczenia

Szybka wypłata pieniędzy! Odkup roszczenia to sposób na szybkie uzyskanie gotówki, bez ponoszenia ryzyka, biurokratycznej mitręgi i dodatkowych opłat. Poszkodowany nie musi brać udziału w dalszym postępowaniu. Przekazując prawo do dochodzenia roszczeń, otrzymuje w zamian kwotę, która odpowiada oszacowanej przez skupującego wielkości zaniżenia kwoty odszkodowania.

Wynik wszystkich późniejszych działań – m.in. ryzyko związane z dochodzeniem wypłaty odpowiedniej kwoty, konieczność przygotowania odpowiednich materiałów i pism, wszelkie koszty związane z takimi działaniami – rozwiązanie tych wszystkich problemów bierze na siebie skupujący roszczenia. Z chwilą podpisania umowy nie mają one już żadnego znaczenia dla poszkodowanego, który w ciągu 7 dni od podpisania umowy i złożenia wszystkich potrzebnych dokumentów otrzymuje pieniądze.

Formularz zgłoszenia szkody