666 551 734 biuro@ollex.pl

Pomoc drogowa Laweta Kwidzyn

Autoholowanie pojazdu w razie awarii, wypadku bądź kolizji. Szybko, bezpiecznie, o każdej porze.

Pomoc drogowa Kwidzyn

Nagły wypadek? Zadzwoń!

Pomoc drogowa Ol-Lex to:

Natychmiastowa pomoc

Kompleksowa obsługa

Auto zastępcze

Pomoc na autostradzie

Możliwość naprawy auta

Pomoc z odszkodowaniem

Pomoc drogowa – Kwidzyn

Jeśli poszukujesz profesjonalnej i niezawodnej usługi lawetowania oraz holowania pojazdów na terenie Kwidzyna i okolic, jesteś we właściwym miejscu. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc drogową, dzięki której maksymalnie skrócisz nieplanowany postój i będziesz mógł kontynuować podróż. 

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz doświadczonym zespołem, co pozwala nam na szybką i skuteczną pomoc drogową w każdej sytuacji. Nasze lawety są przystosowane do przewozu pojazdów o różnych rozmiarach i masie. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt do holowania pojazdów powypadkowych. Dlatego wezwij nas za każdym razem, gdy Twoje auto – bez względu na przyczynę – zostanie unieruchomione lub z innych względów nie będziesz mógł kontynuować nim podróży.

Autoholowanie i pomoc na miejscu zdarzenia

Niezależnie od tego czy Twój pojazd uległ awarii, czy stał się ofiarą kolizji drogowej, jesteśmy zawsze gotowi do pomocy. Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy szybko i sprawnie usuną awarię na miejscu lub odholują pojazd do warsztatu.

Mówiąc o tym, że świadczymy kompleksowe usługi mamy na myśli:

  • transport osób,
  • wypożyczenie auta zastępczego,
  • naprawę uszkodzonego pojazdu,
  • wsparcie przy ubieganiu się o odszkodowanie,
  • usługi blacharsko-lakiernicze.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu. Pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Nasza oferta dotycząca autoholowania w Kwidzynie jest dostępna dla firm i osób prywatnych, które w okolicy mieszkają, pracują lub są tutaj przejazdem. 

Mamy wiele lat doświadczenia, a na swoim koncie niemal 500 samochodów, które trzeba było przewieźć lawetą. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie także przy ubieganiu się o odszkodowanie – współpracujemy z kancelariami na terenie całego kraju.

Laweta z Kwidzyna – profesjonalny przewóz aut

Oferujemy również przewozy aut lawetą – zarówno w Kwidzynie, jak i w okolicy. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie unieruchomionych, także bardzo uszkodzonych pojazdów na lawecie, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczny i szybki przewóz do pobliskiego warsztatu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy dzieje się coś złego. Nie musisz się obawiać, gdy auto nie odpali Ci pod domem w święta lub odmówi posłuszeństwa i zatrzyma się na autostradzie. Zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że jesteśmy najlepszym wyborem dla Państwa potrzeb holowania i lawetowania.

Usługi pomocy drogowej świadczymy również w Grudziądzu i Tczewie oraz okolicznych miejscowościach.

Regulamin

I. Postanowienia ogólne

Umowy zawierane są pomiędzy OL-LEX Karol Olewiński z siedzibą w Sadlinkach przy Ulicy Strumykowej 3 zwanym dalej ZLECENIOBIORCĄ a osoba która zleca dokonania usługi zwanym w dalszej części regulaminy ZLECAJĄCYM.

1) Przedmiotem działalności firmy OL-LEX jest pomoc osobą poszkodowanym w wypadkach/ kolizjach drogowych lub osoba których pojazdy uległy awarii lub znalazły się w innej nie przewidzianej sytuacji na drodze.

2) Do zawarcia umowy na usługi Pomocy drogowej dochodzi w sposób telefoniczny poprzez złożenia zlecenia ( co jest utrwalone nagraniem przechowywanym przez firmę OL-LEX)

3) Ustnie bezpośrednio pracownikowi firmy OL-LEX lub W formie papierowej przez złożenie i podpisanie umowy zlecenia

4) W formie elektronicznej poprzez zlecenie Holowania / transportu lub innej usługi pomocy drogowej/ ratownictwa drogowego.

II. Zawarcie umowy

1) Złożenie zlecenia przez jedną z wyżej wymienionych form jest wiążące dla obu stron i obliguję stronę zlecającą do pokrycia kosztów za wykonane i/lub próbę wykonania zlecenia zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Kodeksu Cywilnego oraz Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r

2) W przypadku rezygnacji ze złożonego zlecenia po zadysponowaniu sprzętu wyznaczanego do realizacji tego zlecenia zlecający zobowiązany jest to pokrycia wyznaczonych kosztów jak za wykonaną usługę chyba że zleceniobiorca wskaże inaczej.

3) W przypadku gdy okaże się iż okoliczności obrazujące rozmiar szkody/ zakres nieżbędnych działań przedstawione przez zlecającego są inne niż pierwotnie określone ZLECENIOBIORCA może podnieść ustalone wcześniej wynagrodzenie adekwatnie do pracy i środków które musiał zaangażować do realizacji tego zlecenia lub odstąpić od wykonania zlecenia z winy zleceniodawcy.

III. Postanowienia końcowe

1) Platforma Internetowa działa w oparciu o obowiązujące przepisy prawa polskiego. Do wszystkich kwestii, które nie zostały poruszone w Regulaminie stosujemy odpowiednie przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego.

2) Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

3) Konsument ma prawo skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń takich jak: a. stały polubowny sąd konsumencki, w którym składać można wnioski o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej umowy sprzedaży, b. powiatowy lub miejski rzecznik praw konsumenta lub organizacje społeczne, których statutowe zadania to ochrona praw konsumentów

4) Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów miedzy zlecającym a zleceniobiorcą jest Sąd właściwy dla miejsca zamieszkania ZLECENIOBIORCY

Masz pytania?
Napisz do nas!

Chętnie pomożemy w każdej sytuacji – wystarczy, że opiszesz nam swój problem, a wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.