666 551 734 biuro@ollex.pl

Pomoc drogowa Laweta grudziądz

Autoholowanie pojazdu w razie awarii, wypadku bądź kolizji. Szybko, bezpiecznie, o każdej porze.

Pomoc drogowa Grudziądz

Nagły wypadek? Zadzwoń!

Pomoc drogowa Ol-Lex to:

Natychmiastowa pomoc

Kompleksowa obsługa

Auto zastępcze

Pomoc na autostradzie

Możliwość naprawy auta

Pomoc z odszkodowaniem

Pomoc drogowa z Grudziądza

Twój samochód utknął pod Grudziądzem? Pomoc drogowa OL-LEX pospieszy Ci z pomocą. Nasza firma oferuje usługi autoholowania na terenie miasta i okolic. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz doświadczonym zespołem, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Ci w każdej sytuacji. Zarówno wtedy, gdy auto nie odpala, bo kluczyk został uszkodzony, jak i wtedy, gdy odmówiło posłuszeństwa na autostradzie. 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji także po kolizji, gdy potrzebna jest laweta, aby zawieźć auto do najbliższego warsztatu. Zadzwoń do nas – jesteśmy dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu!

Nasza oferta – autoholowanie i laweta

Oferujemy szybkie i profesjonalne usługi holowania pojazdów osobowych i ciężarowych. Nasza laweta jest przystosowana do przewozu pojazdów o różnych rozmiarach i masie. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt do holowania pojazdów powypadkowych. Tym, co cechuje naszą ofertę jest:

  • natychmiastowa pomoc drogowa – krótki czas oczekiwania na wsparcie,
  • kompleksowa obsługa – holowanie, likwidacja szkód, odszkodowania, auta zastępcze,
  • pomoc zarówno na autostradzie, jak i na drogach krajowych czy w centrum miasta,
  • możliwość naprawy auta w naszym warsztacie lub udzielenia doraźnej pomocy na miejscu zdarzenia,
  • pomoc z odszkodowaniem.

Niezależnie od tego, czy Twój pojazd uległ awarii czy też został uszkodzony w wyniku kolizji drogowej, zawsze jesteśmy gotowi do pomocy. Nasza ekipa składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy szybko i sprawnie usuną awarię lub odholują pojazd do warsztatu.

Dlaczego my? Profesjonalna pomoc drogowa

Oferujemy usługi lawetą w Grudziądzu oraz okolicznych miejscowościach. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozie pojazdów na lawecie, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczny i szybki transport – zgodny z obowiązującymi przepisami.

Dzięki pomocy naszego zespołu będziesz mógł do minimum ograniczyć przestój w podróży, a potem kontynuować ją bez przeszkód czy opóźnień. Nieocenione okaże się wsparcie związane z organizacją naprawy, auta zastępczego oraz uzyskania odszkodowania – co wcale nie jest takie oczywiste. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, także w dni wolne, weekendy i święta. Zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę oraz konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, że jesteśmy najlepszym wyborem, gdy potrzebne autoholowanie w Grudziądzu.

Oferujemy również pomoc drogową w Kwidzynie i Tczewie, oraz okolicznych miejscowościach.

Regulamin

I. Postanowienia ogólne

Umowy zawierane są pomiędzy OL-LEX Karol Olewiński z siedzibą w Sadlinkach przy Ulicy Strumykowej 3 zwanym dalej ZLECENIOBIORCĄ a osoba która zleca dokonania usługi zwanym w dalszej części regulaminy ZLECAJĄCYM.

1) Przedmiotem działalności firmy OL-LEX jest pomoc osobą poszkodowanym w wypadkach/ kolizjach drogowych lub osoba których pojazdy uległy awarii lub znalazły się w innej nie przewidzianej sytuacji na drodze.

2) Do zawarcia umowy na usługi Pomocy drogowej dochodzi w sposób telefoniczny poprzez złożenia zlecenia ( co jest utrwalone nagraniem przechowywanym przez firmę OL-LEX)

3) Ustnie bezpośrednio pracownikowi firmy OL-LEX lub W formie papierowej przez złożenie i podpisanie umowy zlecenia

4) W formie elektronicznej poprzez zlecenie Holowania / transportu lub innej usługi pomocy drogowej/ ratownictwa drogowego.

II. Zawarcie umowy

1) Złożenie zlecenia przez jedną z wyżej wymienionych form jest wiążące dla obu stron i obliguję stronę zlecającą do pokrycia kosztów za wykonane i/lub próbę wykonania zlecenia zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Kodeksu Cywilnego oraz Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r

2) W przypadku rezygnacji ze złożonego zlecenia po zadysponowaniu sprzętu wyznaczanego do realizacji tego zlecenia zlecający zobowiązany jest to pokrycia wyznaczonych kosztów jak za wykonaną usługę chyba że zleceniobiorca wskaże inaczej.

3) W przypadku gdy okaże się iż okoliczności obrazujące rozmiar szkody/ zakres nieżbędnych działań przedstawione przez zlecającego są inne niż pierwotnie określone ZLECENIOBIORCA może podnieść ustalone wcześniej wynagrodzenie adekwatnie do pracy i środków które musiał zaangażować do realizacji tego zlecenia lub odstąpić od wykonania zlecenia z winy zleceniodawcy.

III. Postanowienia końcowe

1) Platforma Internetowa działa w oparciu o obowiązujące przepisy prawa polskiego. Do wszystkich kwestii, które nie zostały poruszone w Regulaminie stosujemy odpowiednie przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego.

2) Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

3) Konsument ma prawo skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń takich jak: a. stały polubowny sąd konsumencki, w którym składać można wnioski o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z zawartej umowy sprzedaży, b. powiatowy lub miejski rzecznik praw konsumenta lub organizacje społeczne, których statutowe zadania to ochrona praw konsumentów

4) Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów miedzy zlecającym a zleceniobiorcą jest Sąd właściwy dla miejsca zamieszkania ZLECENIOBIORCY

Masz pytania?
Napisz do nas!

Chętnie pomożemy w każdej sytuacji – wystarczy, że opiszesz nam swój problem, a wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną.